Beppu Kannawa Onsen Oniyama Hotel

Semak bilik dan kadar
Daftar masuk
Pilih Tarikh
Daftar keluar
Pilih Tarikh
Bilik dan Tetamu2 Tetamu, 1 bilik
Kami akan buka Booking.com pada tab baharu untuk perbandingan yang adil
Beppu Kannawa Onsen Oniyama Hotel
$$$$

Gambaran keseluruhan

Terletak dalam jarak 25 minit berjalan kaki dari Beppu City Traditional Bamboo Crafts Center, Beppu Kannawa Onsen Oniyama Hotel bertaraf 3 bintang ini terletak berhampiran Beppu "Jigoku Meguri" Hells Tour. Hartanah ini menyediakan 78 bilik tamu yang dilengkapi dengan TV skrin rata dengan saluran satelit, pengesan asap dan kawalan iklim untuk penginapan yang menyenangkan di Beppu.

Lokasi

Hartanah ini terletak 4 km dari pusat bandar Beppu dan 40 km dari lapangan terbang Oita. Hotel ini terletak kurang dari 3.6 km dari Muzium Seni Beppu.

Terdapat perhentian bas Kanawani berhampiran dengan Beppu Kannawa Onsen Oniyama Hotel, ia terletak kira-kira 5 minit berjalan kaki.

Makan & Minum

Terdapat restoran untuk tetamu menikmati hidangan mereka. Restoran Yuzawaya dan Restaurant Mitsuboshi terletak 5 minit berjalan kaki dari Beppu Kannawa Onsen Oniyama Hotel.

Santai & Perniagaan

Hotel ini juga mempunyai restoran dan ruang penyimpanan untuk barang-barang.

Baik jika diketahui
Daftar masuk/Daftar keluar
dari 15:00-18:00
dari 09:00-10:00
Kemudahan
Parkir Peribadi mungkin di lokasi berdekatan pada JPY 500 setiap hari.
Tiada akses internet tersedia
Maklumat lain
Sarapan
Hotel ini menawarkan sarapan penuh pada harga JPY3,300 setiap orang sehari. 
Kanak-kanak & katil tambahan
Tiada katil bayi disediakan di dalam bilik. 
Haiwan peliharaan
Haiwan peliharaan tidak dibenarkan.
Bangunan
Bilangan bilik:45
Kalendar harga
Semak ketersediaan dan harga untuk tarikh anda sekarang!

Bilik dan ketersediaan

Bilik gaya-jepun
  • Saiz bilik:

    18 m²

  • Pilihan tempat tidur:
    4 Single beds
  • Pancuran
  • Pemanasan
Bilik kembar standard
  • Saiz bilik:

    23 m²

  • Pilihan tempat tidur:
    2 Single beds
  • Pancuran
  • Pemanasan
Bilik gaya-jepun quadruple
  • Saiz bilik:

    18 m²

  • Pilihan tempat tidur:
    4 Single beds
  • Pancuran
  • Pemanasan
Tunjukkan 2 lebih banyak jenis bilikKurangkan

Kemudahan

Kemudahan utama

Internet
Tempat letak kenderaan

JPY 500 setiap hari

Ruang Bagasi

Ruang bagasi

Perkhidmatan 24-jam

Penerimaan tetamu 24 jam

Keselamatan 24-jam

Makanan/Minuman

Restoran

Spa dan bersantai

Urut

TV

TV skrin rata

Lif

Perkhidmatan

  • Pengemasan

Makan

  • Restoran
  • Menu diet khas

Perniagaan

  • Pusat perniagaan
  • Kemudahan mesyuarat/jamuan
  • Fax/Photocopying

Kanak-kanak

  • Menu kanak-kanak

Kemudahan untuk orang kurang upaya

  • Tandas untuk orang kurang upaya

Spa & Santai

  • Urut
  • Mandi air panas
  • Mandi terbuka
  • Tempat mandi awam

Ciri bilik

  • Penyaman udara
  • Pemanasan
  • Kemudahan teh dan kopi

Bilik mandi

  • Kelengkapan peribadi percuma

Penyediaan makanan sendiri

  • Cerek elektrik

Media

  • TV skrin rata
  • Jam penggera AM/FM

Hiasan bilik

  • Lantai berkarpet
Tunjuk semua kemudahanSembunyikan kemudahan

Maklumat penting tentang Beppu Kannawa Onsen Oniyama Hotel

💵 Harga bilik terendah 443 MYR
📏 Jarak ke pusat 3.7 km
✈️ Jarak ke lapangan terbang 40.0 km
🧳 Lapangan terbang terdekat Lapangan Terbang Oita, OIT

Lokasi

Alamat
Alamat telah disalin.
Kannawa 335-1, Beppu, Jepun, 8740045
Paparan peta
Kannawa 335-1, Beppu, Jepun, 8740045
  • Mercu tanda bandar
  • Berdekatan
  • Restoran
  • Hotel berhampiran
1-kumi Miyuki
Naritasan Fudoin Beppu Betsuin Temple
350 m
Restoran
Katsutaro Shokudo
820 m

Ulasan untuk Beppu Kannawa Onsen Oniyama Hotel

8.9 /10
Hebat
64 ulasan
Ulasan yang Disahkan  
Terokai pilihan terbaik melalui ulasan yang disahkan di laman web kami dan Booking.com.
Menginap di sana?
Kongsi pengalaman anda dengan kami.
Menulis ulasan

SOALAN LAZIM tentang Beppu Kannawa Onsen Oniyama Hotel

Apakah lapangan terbang yang terdekat dengan Beppu Kannawa Onsen Oniyama Hotel?
Beppu Kannawa Onsen Oniyama Hotel ini terletak 40 km dari Oita.
Adakah sarapan sudah termasuk dalam kadar harga Beppu Kannawa Onsen Oniyama Hotel?
Ya, di Beppu Kannawa Onsen Oniyama Hotel sarapan pagi disertakan. Untuk maklumat lanjut, sila hubungi kakitangan hotel.
Apakah dasar pembatalan di Beppu Kannawa Onsen Oniyama Hotel?
Beppu Kannawa Onsen Oniyama Hotel ini menyediakan pembatalan percuma.
Apakah masa paling awal dan paling lewat untuk saya mendaftar keluar di Beppu Kannawa Onsen Oniyama Hotel?
Di Beppu Kannawa Onsen Oniyama Hotel, anda boleh mendaftar keluar dari 09:00 hingga 10:00.
Berapa jauhkah pusat bandar dari Beppu Kannawa Onsen Oniyama Hotel?
Pusat bandar terletak 4 km jauhnya dari Beppu Kannawa Onsen Oniyama Hotel .
Apakah harga sarapan pagi di Beppu Kannawa Onsen Oniyama Hotel?
Tetamu Beppu Kannawa Onsen Oniyama Hotel ini dapat menikmati sarapan secara percuma.
Adakah terdapat apa-apa tarikan pelancong berhampiran dengan Beppu Kannawa Onsen Oniyama?
Tetamu Beppu Kannawa Onsen Oniyama boleh melawat Beppu City Traditional Bamboo Crafts Center dan juga Jigokumushikobo Kannawa yang masing-masing terletak hanya sekitar 1.8 dan 0.8 km.
Bolehkah saya makan tengah hari atau malam di kawasan berdekatan dengan Beppu Kannawa Onsen Oniyama Hotel?
Ya, anda boleh menikmati makan tengah hari dan malam anda di Yuzawaya dan Restaurant Mitsuboshi yang terletak kira-kira 150 meter dari Beppu Kannawa Onsen Oniyama Hotel.
Berapakah harga untuk menginap di Beppu Kannawa Onsen Oniyama?
Harga bilik di Beppu Kannawa Onsen Oniyama bermula dari $232.
Apa jenis bilik yang ditawarkan oleh Beppu Kannawa Onsen Oniyama Hotel?
Bilik jenis Bilik gaya-jepun, Bilik kembar standard dan Diberikan semasa ketibaan bilik disediakan di Beppu Kannawa Onsen Oniyama Hotel sini.
Adakah terdapat pengangkutan awam di kawasan Beppu Kannawa Onsen Oniyama Hotel?
Ya, terdapat perhentian bas 海地獄 sekitar 200 meter jaraknya dari Beppu Kannawa Onsen Oniyama Hotel.
Semak bilik dan kadar
Daftar masuk
Pilih Tarikh
-
Daftar keluar
Pilih Tarikh
Bilik dan Tetamu2 Tetamu, 1 bilik